LANSE MEDIA CD-DVD ÜRETİM BASKI VE PAKETLEME

Firmamız, LANSE MEDIA CD-DVD ÜRETİM BASKI VE PAKETLEME Hizmeti veren tecrübeli ekip ve üstün kalitedeki ekipmanları ile CD-DVD üretim, baskı, çoğaltım ve paketleme sektörünün en iddialı firmasıdır. Firmamız 3 katlı üretim tesisleri ile kusursuz bir üretim donanımına sahiptir.

Vizyonumuz

Lanse Media gelişen teknolojileri takip etmek suretiyle bilişim sektörünün önemli iş kollarından CD-DVD üretimini en iyi ekip ve ekipmanla gerçekleştirir.

Misyonumuz

Lanse Media, CD-DVD Baskı Çoğaltım ve Flash Disk üretimini ve bu materyallerin paketlenmesi işlerini müşterilerinin talepleri doğrultusunda en iyi ve en uygun baskı yöntemlerini kullanarak kusursuz şekilde gerçekleştirip en kaliteli şekilde hizmet vermeyi görev edinmiştir. 2001 yılından bu yana sektörün tecrübesine hayatına enjekte eden firmamız İstanbul’da hizmet vermektedir.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit